• Pad termic Thermal Grizzly Minus Pad 8 8W/mK 20x120 0.5mm TG-MP8-120-20-05-1R
Cod Produs: TG-MP8-120-20-05-1R
EAN: 0753677507289
Contactati-ne pentru info stoc
Livrare 24-48h prin curier rapid Sameday
Anunță-mă când este pe stoc
Trimite-ți emailul și te vom anunța imediat ce va fi din nou in stoc.
Pad termic Thermal Grizzly Minus Pad 8 8.0 W/mK 20x120 0.50mm TG-MP8-120-20-05-1R.
Minus Pad 8 - 20x 120x 0,5 mm de la Thermal Grizzly
Pad termic de inalta performanta,
usor adeziv,
nu conduce electricitatea,
cu capacitate mare de transfer termic (chiar si in cazul unei presiuni scazute),
poate inlocui cu succes pasta termica,
material elastic si flexibil, usor de manevrat si adaptabil la orice suprafata,
se poate inlatura usor dupa folosire,
conductivitate termica 8.0 W/mK,
rezistent la temperaturi extreme (-100°C / +200°C),
culoare red brown,
dimensiuni 120 x 20 mm,
grosime 0.5mm
Dimensiuni 20 x 120 mm
Grosime 0.5 mm
Temperaturi limita -100 °C / +200 °C
Cantitate1 buc.
Cod producator: Thermal Grizzly TG-MP8-120-20-05-1R
  • Inaltime
    0.5 mm